Офіс пацієнта від МОЗ
Офіс пацієнта від МОЗ

Офіс пацієнта від МОЗ

Міністерство охорони планує створити Офіс пацієнта

Міністерство охорони здоров'я України планує створити Офіс пацієнта, за допомогою якого буде здійснюватися комунікація пацієнтів з міністерством.

Про це повідомляє міністр Зоряна Скалецька: 

«Ми створюємо Офіс пацієнта, діяльність якого пов'язана з тим, щоб всі звернення, вся комунікація здійснювалася не через вулицю, дзвінки, а через один структурований інструмент, точку входу. Офіс пацієнта очолить міністр. Також в ньому буде секретаріат, який буде організовувати його роботу. Це буде та точка комунікації, з якої потім будуть виходити всі необхідні для пацієнтів рішення, системні зміни»,- сказала вона.

Нагадаємо, Скалецька призначена міністром охорони здоров'я 29 серпня 2019 року. Новий міністр - фахівець в галузі медичного та фармацевтичного права. Експерт з питань медичної реформи в об'єднанні громадських активістів «Реанімаційний пакет реформ».

У 2018 році в Україні стартувала медреформа первинної медицини. Одним з нововведень став вибір сімейного лікаря та підписання з ним декларації.

Другий етап реформи повинен був стартувати 1 липня 2019 роки (пацієнтам повинні були почати надавати послуги за програмою «Безкоштовна діагностика»), але його запуск відклали. В результаті з 1 липня почалася підготовка до наступного етапу реформи (вона включає комп'ютеризацію лікарень, їх оснащення належним обладнанням та інше).

Скалецька заявляла, що дата впровадження наступних етапів медичної реформи буде залежати від бюджету. 

 

Переглядів: 98
Дата публікації: 22:38 04.10.2019
Контакти
63701, Україна, Харківська обл., м. Куп'янськ, вул. 1-го Травня, 6
057-42-22-182
knp_kcpmd@ukr.net
© Комунальне некомерційне підприємство Куп'янський центр первинної медичної допомоги Куп'янської міської ради Харківської області 2018-2021
BingoBest