Лікар загальної практики – сімейний лікар Калганова Яна Сергіївна
Калганова Яна Сергіївна

Лікар загальної практики – сімейний лікар

Амбулаторія загальної практики сімейної медицини м.Куп'янськ

Україна, Харківська обл., місто Куп'янськ, вул.1 Травня,41, телефон: 05742-2-22-11 Моб. 050-294-65-66

Закінчила Харківський національний медичний університет в 2014 році за спеціальність “Педіатрія”та здобула кваліфікацію лікаря.

Отримала кваліфікацію лікаря загальної практики — сімейного лікаря у 2016 році.

Загальний лікарський стаж — 6 років.

Протягом останніх 5 -ти років підвищувала кваліфікацію шляхом проходження курсів: “ Медичне та фармацевтичне право в діяльності закладів охорони здоров'я”; “ Рання діагностика і профілактика туберкульозу у дітей “; “Актуальні питання дерматовенерології в загальній медицині”. Брала участь у Школі ЕКГ і клінічної аритмології “Хронічні коронарні синдроми. Атеросклероз аорти та сонних артерії”; в рамках проекту “Ефективна первинна медицина в громаді” успішно завершила навчальну програму літньої школи лікаря первинки. Брала участь у роботі циклу тренінг-практикумів “Імплементація міжнародних протоколів у практику сімейного лікаря”

Надання консультації задекларованим пацієнтам за допомогою сучасних комунікаційних технологій ( телефон ,Viber) за попередньою домовленістю.

Контакти
63701, Україна, Харківська обл., м. Куп'янськ, вул. 1-го Травня, 6
057-42-22-182
knp_kcpmd@ukr.net
© Комунальне некомерційне підприємство Куп'янський центр первинної медичної допомоги Куп'янської міської ради Харківської області 2018-2021
BingoBest