Лікар загальної практики – сімейний лікар Барикіна Лариса Іванівна
Барикіна Лариса Іванівна

Лікар загальної практики – сімейний лікар

Амбулаторія загальної практики сімейної медицини м.Куп'янськ

Україна, Харківська обл., місто Куп'янськ, вул.1 Травня,41, телефон: 05742-2-22-11 Моб. 050-294-65-66

Закінчила Харківський медичний інститут у 1977 році за спеціальністю “ Педіатрія” та здобула кваліфікацію лікаря за спеціальністю “ Педіатрія”.

Отримала кваліфікацію лікаря загальної практики — сімейного лікаря у 2003 році.

Має вищу кваліфікаційну категорію за фахом загальна практика — сімейна медицина.

Загальний лікарський стаж — 43 роки.

Протягом останніх 5 -ти років підвищувала кваліфікацію шляхом проходження курсів : “ Екстрагенітальна патологія в акушерстві і гінекології” ; ” Пухлини органів репродуктивної системи та молочної залози у жінок”; “ Сучасні питання медичної психології та сексології в сімейній медицині”; “ Медичне та фармацевтичне право в діяльності закладів охорони здоров'я”; “ Невідкладна отоларингологічна допомога в практиці лікарів лікувального та педіатричного профілю”; “Динамічне спостереження за станом здоров'я дітей в амбулаторно-поліклінічних умовах”; “ Рання діагностика і профілактика туберкульозу у дітей “ ; “ Загальна практика -сімейна медицина” ; “ Актуальні питання педіатрії”.

Надання консультації задекларованим пацієнтам за допомогою сучасних комунікаційних технологій ( телефон ,Viber) за попередньою домовленістю.

Контакти
63701, Україна, Харківська обл., м. Куп'янськ, вул. 1-го Травня, 6
057-42-22-182
knp_kcpmd@ukr.net
© Комунальне некомерційне підприємство Куп'янський центр первинної медичної допомоги Куп'янської міської ради Харківської області 2018-2021
BingoBest