Лікар загальної практики – сімейний лікар Стреляна Ірина Андріївна
Стреляна Ірина Андріївна

Лікар загальної практики – сімейний лікар

Амбулаторія загальної практики сімейної медицини смт.Ківшарівка

Україна, Харківська обл., місто Куп'янськ, селище міського типу Ківшарівка, телефон: 05742-6-61-90

Закінчила медичний факультет Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна з відзнакою у 2014 році за спеціальністю «Лікувальна справа», та здобула кваліфікацію лікаря.

Отримала звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю загальна практика – сімейна медицина у 2016 році на базі Харківського національного медичного університету.

В період з 2016 по 2018 рік навчалась в аспірантурі ХНУ ім. В.Н.Каразіна за напрямком «Внутрішня медицина».

Загальний лікарський стаж – 5 років.

Впродовж останніх 3 років приймала участь в конференції «VII Науково-практична конференція Асоціації аритмологів України» з усною доповіддю в секції молодих вчених на тему: «Динаміка показників варіабельності серцевого ритму пацієнтів до та після радіочастотної катетерної абляції пароксизмальної та персистуючої форми фібриляції передсердь» - м. Київ, 2017р. Підвищувала кваліфікацію на курсах: Електронна охорона здоров'я - медичні інформаційні системи та діагностичні технології - ключовий інструмент для реалізації медичної реформи – 2018р.; Екстрагенітальна патологія в акушерстві і гінекології – 2018р.; Пухлини органів репродуктивної системи та молочної залози у жінок – 2019р. Тематичне навчання в фаховій школі: Школа невролога "Інсульт (ДЕП, ХІМ, ТІА). Вегетативна дистонія. Неврологічні ускладнення гіпотиреозу. Когнітивні порушення та деменція. Хвороба Паркінсона. Хвороба Альцгеймера. Черепно-мозкова травма. Дистонії, Тривога, депресія, інсомнії. Біль у спині гострий та хронічний. Блокади при болях у спині та суглобах" – м. Харків, 2019 р.

На робочому місці застосовується МІС MEDSTAR.

Контакти
63701, Україна, Харківська обл., м. Куп'янськ, вул. 1-го Травня, 6
057-42-22-182
knp_kcpmd@ukr.net
© Комунальне некомерційне підприємство Куп'янський центр первинної медичної допомоги Куп'янської міської ради Харківської області 2018-2021
BingoBest